• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Актуальна інформація про реалізацію проектів Бюджету участі – 2016, 2017

Команда Офісу підтримки громадських ініціатив зв’язалася із авторами минулорічних проектів

Дуже тішить високий рівень зацікавленості славутичан до ходу реалізації проектів Бюджету участі. Це зацікавлення демонструє небайдужість містян до нагальних питань та проблем у життєдіяльності Славутича. Організатори процесу Бюджету участі сподіваються на безпосередню участь у процесі Бюджету участі-2018 та подальший  прояв ініціативи, креативності під час написання та подання корисних та важливих проектів для Славутича. Як ми і обіцяли, ми намагаємося оперативно зібрати для вас актуальну інформацію про реалізацію проектів Бюджету участі 2016, 2017. 

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.506875136498565&type=1&l=6459cb9212 - фотографії реалізованих проектів

Проекти Бюджету участі – 2016, що вже реалізовані:

Проект №1 «Центр органої музики», автор Гора Юлія Анатоліївна, бюджет проекту 150 000 грн.

Проект №9 «Реклама на світлодіодних екранах», автор Гніденко Лариса Валеріївна, бюджет проекту150 000 грн.

Проект  №2 «Влаштування спеціального покриття на дитячих майданчиках дошкільного  навчального закладу № 6 «Крунк», автор Воронцова Світлана Петрівна, бюджет проекту 80 000 грн.

Проект №3 «Вуличні майданчики «Крунку» – територія безпеки та комфорту дітей», автор Надточей Вікторія Олексіївна, бюджет проекту 150 000 грн.

Проект №4 «Територія дитячих можливостей», автор Гаріна Наталія Іванівна, бюджет проекту 11 320 грн.

Проект №6 «Наш сучасний клас»,  автор Мішогло Зоя Іванівна, бюджет проекту 26 720 грн.

Проект №7 «Реконструкція дерев’яної підлоги на п’яти верандах дитячих ігрових майданчиках», автор Грищенко Олександра Миколаївна, бюджет проекту 49 500 грн.

Проект №11 «Печерський майданчик «ОСББ «БАРС», печерський квартал, буд.1,2», автор Курильов Андрій Вікторович, бюджет проекту 98 894грн.

Проект №12 «Інвестиції в майбутнє» (облаштування дитячого майданчику в Київському кварталі, автор Федосенко Михайло Михайлович, бюджет проекту 45 000 грн.

Проект №13 «Куточок дитинства» (облаштування  дитячого майданчику у Тбіліському кварталі), автор Єсаулкова Ярослава Тарасівна, бюджет проекту 74 000 грн.

Проект №14 «Світ дітей» (облаштування дитячого майданчика у Талліннському кварталі), автор Хропата Наталія Михайлівна, бюджет проекту 74 000 грн.

Проект №15 «Заповідник дитинства» (облаштування дитячих ігрових майданчиків в Московському кварталі), автор Хілобок Людмила Володимирівна, бюджет проекту 148 000 грн.

Проект №16 «Немає чужих дітей» (облаштування дитячого ігрового майданчика) автор Радченко Олена Володимирівна, бюджет проекту 45 000 грн.

Таким чином, проектів Бюджету участі – 2016 реалізовано 13 на загальну суму 1 102 434 грн.

 

Проекти Бюджету участі – 2016 року, що знаходяться на реалізації:

Проект №5 «Сучасні діти – сучасне навчання»,  автор Гарін Євген Володимирович, бюджет проекту 23 520 грн. Проект реалізовано на 70%, існує потреба у додатковому фінансуванні для придбання БФУ у зв’язку із зміною ціни на ринку.

Проект №10 «Безпечна школа, прозорий клас», автор Кочнев Олег Валерійович, бюджет проекту  149 110,00 грн. Проект знаходиться  в  пасивній стадії реалізації – обладнання згідно кошторису закуплено, але на даний час неможливо провести підключення обладнання у зв’язку із проведенням на ЗОШ № 4 термосанації, що унеможливлює  прокладання кабелів через утеплювач. На даний час керівництво ЗОШ № 4 чекає рекомендацій спеціалістів даної галузі для пошуку раціонального рішення.

Проект №8 «Будівництво сучасного дитячого футбольно-волейбольно-баскетбольного майданчика», автор Кириленко Тетяна Валентинівна, проект бюджету  144 261,00 грн. У бланку-заявці орієнтовна вартість проекту складена лише з урахуванням закупівлі самого обладнання. У наданому кошторисі відсутні демонтажні роботи, а саме розбирання бетонних фундаментів та їх вивезення на сміттєзвалище для очищення ділянки під будівництво, так як на запропонованій ділянці знаходяться бетонні «залишки» основи від старих гойдалок та ігрових елементів. Проектом не передбачено виконання земляних робіт, а саме улаштування дорожніх корит та розроблення грунту з подальшим навантаженням на автомобілі. Також відсутні роботи по підготовці основи, а це і улаштування основи із піску, і улаштування основи із щебеню, до цього ще входить вартість самих матеріалів. Відсутні роботи по встановленню бортових каменів по периметру площадки (плюс вартість матеріалів). Бортові камені відіграють роль кордону майданчика та опалубки (конструкція, яка використовується при відливанні архітектурних деталей та служить формою для заливання будівельного розчину, найчастіше бетонною сумішшю). Всі ці основні роботи необхідні для якісного улаштування штучного покриття. Вищевказані роботи з урахуванням вартості матеріалів значно збільшують загальну вартість проекту. Автор даного проекту, а також кожен відвідувач дитячого садка міг на власні очі побачити, що на запропонованій ділянці крім бетонних залишків старих ігрових елементів та ґрунту нічого немає і роботи з підготовки основи повинні були включатись до початкової вартості робіт, перед подачею проекту на голосування та розгляд комісії. Враховуючи вищенаведене, управлінням інфраструктури та капітального будівництва Славутицької міської ради було замовлено виготовлення проектно-кошторисної документації. Проектно-кошторисна документація розроблялась з урахуванням усіх державних норм та стандартів. Були враховані усі види робіт та обладнання для будівництва безпечного спортивного майданчика. Проектно-кошторисна документація пройшла державну експертизу, результатом якої став позитивний експертний звіт №10025 від 06.11.2017. Згідно експертного звіту загальна кошторисна вартість складає 787,775 тисяч гривень проти 144,261 тисяч гривень орієнтовної вартості проекту, яку підрахував автор проекту. Роботи з реалізації даного проекту плануються проводитись у 2018 році з урахуванням можливостей та пріоритетів міського бюджету.

 

Проекти Бюджету участі – 2017, що вже реалізовані:

Проект №7 «Сучасним дітям з «Центру розвитку дитини» –  сучасні ігрові майданчики», автор Тетяна Кузьміна, бюджет проекту 150 000 грн.

Проект №13 «Локери (індивідуальні шафи) для учнів школи №4», автор Віра Зайцева, бюджет проекту 47 681 грн.

Проект № 30 «Візуалізація учбового процесу», автор Михайло Федосенко, бюджет проекту 49 900 грн.

Проект №33 «(Не) конференція для освітян Славутича», автор Наталія Бардакова, бюджет проекту 36 000  грн.

Проект № 35 «Лаундж-зона у фойє школи №2», автор Ірина Джума, бюджет проекту 48 500 грн.

Проект № 27 «Клас моєї мрії: навчаємося, граємо, відпочиваємо», автор Світлана Воронцова, бюджет проекту 49 996 грн. На заощаджені кошти придбані жалюзі.

Проект №45 «3 кроки в 3d-простів без мороки», автор Тетяна Кузнецова, бюджет проекту – 49 821 грн. На заощаджені кошти придбаний відеопроектор і екран. Через зростання цінових пропозицій на ринку комп’ютерної техніки було закуплено аналоги замовленим позиціям, які мають меншу потужність, але підходять для використання у навчальному процесі.

Проект №6 «Шкільна актова зала – майстерня розвитку творчих здібностей учнів», автор Оксана Рябченко, бюджет проекту 146 364 грн.

Проект №41 «Міський мовний табір. Облаштування навчального кабінету мовного табору ЗОШ №4», автор Альбіна Востришева, бюджет проекту 50 000 грн.

Проект №15 «Фізкультрозминка – здорова дитинка!», автор Галина Ткачук, бюджет проекту 149 878 грн.

Проект №16 «Облаштування спортивної дитячої пейнтбольної школи», автор Ігор Денисенко, бюджет проекту 119 184 грн.

Проект №19 «ProЗір» – консультаційний пункт з питань охорони зору дитини», автор – Людмила Лотоцька, бюджет проекту 150 000 грн.

Таким чином, проектів Бюджету участі – 2017 реалізовано 12 на загальну суму 1 047 111 грн.

 

Проекти Бюджету участі – 2017 року, що знаходяться на реалізації:

Проект №38 «Встановлення мистецьких інсталяцій на території Дитячої школи мистецтв», автор Оксана Несмачна, бюджет проекту 20 000 грн. Інсталяції придбані, одна з інсталяцій вже розміщена на стіні Дитячої школи мистецтв. Встановлення другої потребує сприятливих погодних умов, отже буде встановлена навесні 2019 року.

Проект №36 «Колясочний паркінг» у ДНЗ № 6 «Крунк», автор Тетяна Копич, бюджет проекту 49 600 грн. Всі необхідні матеріали придбані та доставлені. Встановлено основні конструкції. Навесні 2019 року плануються роботи з благоустрою майданчика та укладання тротуарної плитки. Але вже зараз паркінг користується попитом.

Проект № 24 «Феєрія барв та відчуттів – модернізація концертної зали Дитячої школи мистецтв», автор Руслана Шагова, бюджет проекту 145 000 грн. Більшу частину необхідної апаратури доставлено та встановлено. Доставка та встановлення іншої планується до кінця 2018 року.

Проект №32 «Етнографічний комплекс-музей просто неба «Гостинна садиба», автор Олена Примаченко, бюджет проекту 50 000 грн. Основні елементи проекту придбані та доставлені: кольоровий принтер, скульптури, змонтовано відеоспостереження. Документи на придбання товарів для остаточної  реалізації проекту підписані та очікують на фінансування.

Проект №4 «Вухастий острів» – облаштування майданчика для вигулу та дресирування собак», автор Катерина Іванова, бюджет проекту 149 900 грн. Встановлено частину необхідних конструкцій: паркан, лавки, стенд. Усі інші конструкції вже зварені, очікують сприятливих погодних умов та будуть встановлені навесні 2019 року.